Yılmaksan 2000 yılından beri Konya’da kendi üretim tesisinde istenilen ebatta ve ölçülerde Makina imalatı, bakım onarımı ve 2. El Alım satım hizmeti vermektedir.

Atölyemizde Endüstriyel Parça yıkama makinaları, Turbo yıkama makinası, Partikül yıkama makinası, Manuel yıkama makinesi, Fırçalı yıkama makinası, Konveyör bantlı yıkama makinası, Subap taşlama makinası, Kumlama makinaları ve Durulama makinalarının üretimini yapmaktayız.

Parça Yıkama Makineleri üreticisi olarak sektördeki öncü konumumuzu 20 küsur yıldır sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak görmekte ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmayı taahhüt etmekteyiz.

Ayrıca, endüstriyel işletmelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak adına Parça yıkama makinası 2.el olarak da alım ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm 2.el Parça Yıkama Makinelerimiz, titizlikle kontrol edilmiş ve kalite standartlarına uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Uygun fiyatlarla kaliteli makinelerimizi edinerek, üretim süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

  • Misyonumuz
    Müşterilerine değer katan ve müşterileri memnuniyetini daima ön planda tutan, ürün ve hizmetlerde kaliteden ödün vermeden faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
  • Vizyonumuz
    Değişen ve Büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektöründe lider bir firma olarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaya çalışan çevre dostu bir firma olmaktır.

Yılmaksan güvencesiyle, endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayacak parça yıkama makinalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve teklif talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim kanallarından dilediğinizi kullanarak ile iletişime geçebilirsiniz: